2.zs.nejdek@seznam.cz
+420 353 825 039

Naučná stezka Děti dětem

V sobotu 12.června 2012 byla slavnostně otevřena  naučná stezka DĚTI DĚTEM . Na jejím vzniku pracovaly nejdecké děti (ZUŠ, naše ZŠ a ZŠ nám.Karla IV.) v roce 2010, od té doby se připravovaly panely, posed, kameny, dřevěný jelen a spousta dalších věcí, které dnes na stezce můžete vidět.

Celková délka trasy je 6,5 km, od 1.zastavení k 8. zastavení je to 5 km. Jednotlivé tabule jsou zaměřeny na živočichy, rostliny a lidi, kteří zde žijí. Naše naučná stezka je ale nejenom na čtení, u každého zastavení se plní jednoduché úkoly, jejich splnění si návštěvník zaznamená do hrací karty (ta je k vyzvednutí v hotelu Anna na náměstí Karla IV.). Součástí každé tabule je frotovací "čtvereček", který ofrotujete měkkou tužkou do hrací karty. Další důležitou pomůckou na cestu je majzlík a malé kladívko:-))  Za úspěšné zvládnutí stezky po návratu do hotelu Anna obdržíte drobný dárek.

Stezka vede krásným prostředím Šibeníku, projdete se lesem i po loukách, pokocháte se krásným výhledem nejen na Karlovy Vary, je to zkrátka krásná relaxační vycházka pro všechny věkové kategorie.

Určitě ji také navštivte! Všechny podrobnosti najdete na webových stránkách Nejdku zde.

 

FOTOGRAFIE SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT V KRONICE ŠKOLY - V KANCELÁŘI ZŘŠ.

Pronájem tělocvičny

Veřejnosti je k dispozici malá tělocvična, velká tělocvična a víceúčelové hřiště naší školy. Zde je ceník:
Malá tělocvična: 150,- Kč / hod.
Velká tělocvična: 230,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 150,- Kč / hod.

Hřiště: 150,- Kč / hod.
Dětské kolektivy: 100,- Kč / hod.
(BEZ ŘÁDNÉ SMLOUVY VSTUP NA HŘIŠTĚ ZAKÁZÁN!!!)

Smlouvu o pronájmu je možné sepsat u paní hospodářky Bachraté v kanceláři školy: telefon 353 825 039.