ZÁKLADNÍ ŠKOLA NEJDEK, KARLOVARSKÁ, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

ZŠ Karlovarská Nejdek informuje

Aktuální oznámení

• Informace o léčbě a opatřeních proti svrabu najdete zde. V současné době neevidujeme žádného nemocného.
  • Do areálu školy je vjezd zakázán, parkujte jinde. Děkujeme za pochopení.
  • Dokumenty pro ukrajinské žáky zde.
Vítáme vás na stránkách

ZŠ Karlovarská Nejdek

Nejvýznamnější pamětihodností města Nejdek je románsko - gotická věž, zbytek původního gotického hradu, která se stala motivem loga naší školy. Na www.nejdek.cz se dostanete na webové stránky města Nejdek - našeho zřizovatele. Tam se o Nejdku dozvíte mnohem více.

Kde nás najdete

Naši školu najdete v Bezručově ulici (GPS souřadnice: 50.3193389N, 12.7456903E). Po příjezdu do Nejdku od Karlových Varů pojedete přes první přechod pro chodce, na první křižovatce odbočíte doprava (směr Pernink), asi po 200 m opět odbočíte doprava a kolem garáží do Bezručovy ulice. Po levé ruce budete mít 3 dvojdomky a za nimi bránu do naší školy. Těšíme se na vaši návštěvu. Můžete si také poslechnout naši školní HYMNU (formát MP3).
(autor fotografie: Lukáš Řezník, 9.A 17/18)