Aktuální oznámení

• INFORMACE – PROTIEPIDEMICKÁ OPATŘENÍ, TESTOVÁNÍ:
    • Hygienická opatření zatím platí beze změny (roušky/respirátory).
    • TESTOVÁNÍ VŠECH ŽÁKŮ (i očkovaných a těch, kteří prodělali covid-19) proběhne KAŽDÉ PONDĚLÍ:
    1.A, 1.B – v pondělí v 8.00 první polovina třídy, v 8.55 druhá polovina třídy, ve čtvrtek všichni v 8.00
    2.-9.ročník – v 8.00
    Testování bude probíhat VE TŘÍDÁCH tzv. samoodběrem, žáci školní družiny ráno při vstupu do ŠD.

V případě pozitivního výsledku testu Vás vyzveme k vyzvednutí žáka ve škole. Jak dále postupovat, se dočtete zde (formát PDF).
    KDO CHYBĚL PŘI TESTOVÁNÍ, MUSÍ SE OTESTOVAT V DEN SVÉHO PŘÍCHODU DO ŠKOLY V 7.45 VE VESTIBULU.

• Do areálu školy je vjezd zakázán, parkujte jinde. Děkujeme za pochopení.

Vítáme Vás na stránkách ZŠ Nejdek Karlovarská

Nejvýznamnější pamětihodností města Nejdek je románsko - gotická věž, zbytek původního gotického hradu, která se stala motivem loga naší školy. Kliknutím na fotografii Nejdecké věže se dostanete na webové stránky města Nejdek - našeho zřizovatele. Tam se o Nejdku dozvíte mnohem více.

Kde nás najdete

Naši školu najdete v Bezručově ulici (GPS souřadnice: 50.3193389N, 12.7456903E). Po příjezdu do Nejdku od Karlových Varů pojedete přes první přechod pro chodce, na první křižovatce odbočíte doprava (směr Pernink), asi po 200 m opět odbočíte doprava a kolem garáží do Bezručovy ulice. Po levé ruce budete mít 3 dvojdomky a za nimi bránu do naší školy. Těšíme se na vaši návštěvu. Můžete si také poslechnout naši školní HYMNU (formát MP3).

Prohlášení o přístupnosti najdete v tomto dokumentu (formát PDF).

Nejdecká věž

(autor fotografie: Lukáš Řezník, 9.A 17/18)