Aktuální oznámení

• V pondělí 4.1.2021 se do školy na prezenční výuku vracejí pouze žáci 1. a 2. ročníku, a to dle normálního rozvrhu. Školní družina je pro ně otevřena od 6.00, po vyučování do 16.00, žáci se nesmějí míchat. Zpěv při HV je zakázán, TV bude probíhat formou vycházek - je nutné vhodné oblečení. ROUŠKY musejí žáci nosit PO CELÝ DEN. Pro ostatní třídy je škola do odvolání uzavřena. Žáci jsou povinni se účastnit distanční výuky dle pokynů vyučujících (on-line hodiny, úkoly ve Škole v pyžamu). Děkujeme rodičům za pomoc se vzděláváním na dálku. VYSVĚDČENÍ ZA 1.POLOLETÍ bude 28.ledna 2021 vydáno pouze žákům 1. a 2.ročníku, ostatním žákům pak po návratu k prezenční výuce. O KLASIFIKACI ZA 1.POLOLETÍ BUDOU RODIČE INFORMOVÁNI také přes systém BAKALÁŘI.
  • Čas oběda pro žáky na distanční výuce je vyhrazen 11.00 – 11.45. a 13.00 – 13.15. Tento čas může být ještě upraven dle organizačních potřeb. Žáci 1. a 2.ročníku budou od 4.1. na oběd chodit se ŠD.
  • KROUŽKY DDM se do odvolání ruší (s výjimkou těch, které probíhají distančně).
  • https://www.mpsv.cz/osetrovne - Zde najdete důležité informace o ošetřovném, např. to, že se nebude vyžadovat potvrzení školy o uzavření, to bude nahrazeno čestným prohlášením pojištěnce, že musí o dítě pečovat z důvodu uzavření školy na základě mimořádného opatření. Čestné prohlášení ke stažení (formát PDF)
  • Do areálu školy je vjezd zakázán, parkujte jinde. Děkujeme za pochopení.

Vítáme Vás na stránkách ZŠ Nejdek Karlovarská

Nejvýznamnější pamětihodností města Nejdek je románsko - gotická věž, zbytek původního gotického hradu, která se stala motivem loga naší školy. Kliknutím na fotografii Nejdecké věže se dostanete na webové stránky města Nejdek - našeho zřizovatele. Tam se o Nejdku dozvíte mnohem více.

Kde nás najdete

Naši školu najdete v Bezručově ulici (GPS souřadnice: 50.3193389N, 12.7456903E). Po příjezdu do Nejdku od Karlových Varů pojedete přes první přechod pro chodce, na první křižovatce odbočíte doprava (směr Pernink), asi po 200 m opět odbočíte doprava a kolem garáží do Bezručovy ulice. Po levé ruce budete mít 3 dvojdomky a za nimi bránu do naší školy. Těšíme se na vaši návštěvu. Můžete si také poslechnout naši školní HYMNU (formát MP3).

Prohlášení o přístupnosti najdete v tomto dokumentu (formát PDF).

Nejdecká věž

(autor fotografie: Lukáš Řezník, 9.A 17/18)