Pedagogický sbor, provozní zaměstnanci

:Učitelský sbor ve školním roce 2023/2024

• Ing. Böhmová Dubová - je bez třídnictví. Vyučuje AJ v 8.AB, 5.B, 9.A, F v 7.B, CH v 8.AB, 9.AB, HV v 6.B a 9.A, INF v 6.A.
  • Katarína Boršová - je bez třídnictví. Vyučuje PŘ v 6.AB, 7.AB, VV v 6.AB, 7.B, 8.AB, 9.AB, ORV v 6.A, 8.B a 9.A.
  • Mgr. Luboš Draxal  - je třídním učitelem 6.B. Vyučuje D v 6.B a 7.A, F v 6.B a 9.AB, PČ v 6.AB, 7.AB, 8.AB a 9.B, INF v 6.B, 7.B, 8.B, 9.AB.  Pod DDM vede zájmové útvary Letecký modelář a Počítače.
  • Erika Hargreaves - je bez třídnictví. Vyučuje AJ ve 2.A, 5.A, 6.A, 7.AB, 8.AB, 9.AB.
  • Mgr. Alena Hejdová - je třídní učitelkou 4.B. Dále vyučuje TV ve 2.B.
  • Mgr. Markéta Hlávková  - je třídní učitelkou 5.A. Dále vyučuje HV ve 4.A a PČ ve 2.A.
  • Ilona Holíková - je bez třídnictví. Vyučuje ZNJ v 7.AB, 8.AB, 9.AB, PČ 9.A, ORV 8.A, Z 7.AB a 8.A, VV v 9.AB. Pod DDM vede zájmový útvar Veselé šití.
  • Mgr. Lucie Kaminská - je bez třídnictví. Vyučuje TV ve 3.A, 5.B, 6.A, 7.B, 8.A, 9.B, Z v 7.AB a 8.A, ORV v 6.B. Pod DDM vede zájmový útvar Gymnastika.
  • Eliška Körberová- je bez třídnictví. Vyučuje AJ ve 4.A, INF ve 4.AB, 5.AB, 7.A, 8.A, HV ve 3.B a 4.B.
  • Mgr. Karin Kozáková - je třídní učitelkou 3.A.
  • Mgr. Dominika Křehká - je třídní učitelkou 2.A. Dále vyučuje AJ v 2.B a 4.B.
  • Mgr. Václava Kuklová - je třídní učitelkou 9.B. Vyučuje ČJ v 7.A a 9.B, ORV v 7.A a 9.B, HV v 6.A, 7.AB, 8.AB a 9.B. Pod DDM vede zájmový útvar Češtinářský trénink.
  • Mgr. Ivana Louová -  je třídní učitelkou 1.A. Zastává funkci výchovné poradkyně, má na starosti integraci žáků s SPU a vycházející žáky. Paní učitelka Louová nabízí pomoc dětem, které mají problémy s učením nebo chováním. O radu se na ni můžete obrátit na tel.čísle 604 750 263.
  • Zdeňka Louthanová -  je třídní učitelkou 3.B. Dále vyučuje TV v 1.A.
  • Mgr. Marcela Marešová - je třídní učitelkou 2.B. Dále vyučuje VV v 2.A a AJ ve 3.B.
  • Mgr. Lucie Modranszká - je bez třídnictví. Vyučuje AJ ve 2.B, 4.AB, 5.AB, 6.AB, 9.B.
  • Lucie Němcová - je bez třídnictví. Vyučuje AJ v 6.B, 7.AB a 8.A.
  • Mgr. Lenka Painesová - je třídní učitelkou 7.B. Vyučuje ČJ v 7.B, D v 7.B, ZNJ v 7.AB, 8.AB, 9.AB, ORV v 7.B.
  • Ing. Bc. Kateřina Pašková - je bez třídnictví. Vyučuje M v 8.B a 9.B, F v 6.A, 7.A, 8.AB.
  • Mgr. Lucie Pospíšilová - je třídní učitelkou 1.B.
  • Mgr. Jana Považajová - je ředitelkou školy. Vyučuje PŘ v 8.B a 9.A, TV v 9.A. Je také výchovnou poradkyní pro vycházející žáky.
  • Mgr. Miroslava Smolíková - je třídní učitelkou 5.B. Dále vyučuje HV v 1.AB a 2.B, VV ve 3.B.
  • Mgr. Romana Stupková -  je třídní učitelkou 8.A. Vyučuje ČJ v 8.A a 9.A, PŘV v 5.A, D v 8.A a 9.A, PŘ v 8.A a 9.B. Je metodikem primární prevence. V případě potřeby jí můžete zavolat na 723466341. Pod DDM vede zájmový útvar Češtinářský trénink.
  • Mgr. Markéta Šebestová - je třídní učitelkou 6.A. Vyučuje Z v 6.AB, 8.B a 9.B, M v 6.A a 7.B, PČ v 6.A. Pod DDM vede zájmový útvar Matematický trénink.
  • Mgr. Veronika Štroblová - je třídní učitelkou 8.B. Vyučuje ČJ v 6.A a 8.B, D v 6.A, 8.B, 9.B, AJ v 1.AB.
  • Mgr. Bedřiška Treglerová - je zástupkyní ředitelky školy. Vyučuje ČJ v 6.B, VV v 7.A. Pod DDM vede Malířský kroužek.
  • Václav Triner -  je třídním učitelem 7.A. Vyučuje M v 6.B, 7.A, PČ v 7.A, TV v 6.B, 7.A, 9.B.
  • Ing. Alena Veselá - je třídní učitelkou 9.A Vyučuje M v 8.A a 9.A, Z v 9.A, PČ v 6.B, 7.B, 8.AB, 9.AB.
  • Mgr. Anna Veselá - je bez třídnictví. Vyučuje TV v 1.AB, 2.A, 4.A, 8.B. Pod DDM vede zájmový útvar Veselé běžky.
  • Milena Zítková -  je třídní učitelkou 4.A. Dále vyučuje PŘV ve 5.B, VV v 1.A a PČ ve 3.B.

Vychovatelky školní družiny ve školním roce 2023/2024

• Jana Fruncová
  • Šárka Junková - Pod DDM vede zájmové útvary Kreativní tvoření a Výtvarný kroužek
  • Edita Körberová
  • Zdenka Nečesaná

Pracovnice DDM ve školním roce 2023/2024

• Lenka Hájková - pedagog volného času
  • Petra Vondrová - vedoucí DDM
  •  - Vedou zájmové útvary Keramika a Taneční aerobik.
  • Monika Bachratá - pedagog volného času, vede zájmový útvar Šikovné ruce.

Asistentky pedagoga 2023/2024

• Petra Hnízdilová
  • Ludmila Janečková - Pod DDM vede zájmový útvar Vařeníčko.
  • Lucie Kejdová
  • Edita Körberová
  • Eliška Körberová
  • Zdenka Nečesaná
  • Kateřina Oravcová
  • Jiřina Pejšová - Pod DDM vede zájmový útvar Pohyb v přírodě.
  • Ivana Račáková
  • Věra Růžičková - Pod DDM vede zájmový útvar Gymnastika.
  • Martina Štindlová - Pod DDM vede zájmový útvar Angličtina hrou.

Provozní zaměstnanci ve školním roce 2023/2024

• HOSPODÁŘKA ŠKOLY: Monika Bachratá
  • ŠKOLNÍK, ÚDRŽBÁŘ: René Keringer
  • UKLÍZEČKY: Leona Karčáková (DOMOVNICE), Jana Vágnerová, Irena Špuláková, Eva Dragounová