Jak jsme tančili proti covidu - Jerusalema 2021

Jistě jste na sociálních sítích zaznamenali, že napříč různými profesemi lidé po celém světě v tomto podivném, koronavirem poznamenaném roce společně tančili na hudbu Jerusalema. Jsou k vidění videa z nemocnic, hasičských zbrojnic, policejních stanic, letišť atd. Optimismus, který z videí proudí, nás dovedl k tomu, že také my zkusíme "zabojovat" proti koronavirové špatné náladě společným tancem. Kdo chtěl, začal nacvičovat, postupně vznikala krátká videa. Bylo skvělé, že do toho šli i zaměstnanci školní jídelny nebo paní uklízečky. Užili jsme si legraci, zjistili jsme, že přes počáteční ostych jsme schopni se uvolnit a pobavit se. Zapojilo se i několik žáků. Výsledné video Vám předkládáme jako důkaz toho, že s humorem jde všechno líp a že pospolitost nás udržuje v dobré náladě.

Tak tady to je :-) TANEC JERUSALEMA ZŠ NEJDEK, KARLOVARSKÁ