Příměstský tábor DDM srpen 2022

Na poslední tři dny prázdnin jsme pro děti připravili program od rána 8.00 do odpoledne 15.00. První den jsme se přivítali, seznámili a rozdělili do družstev. Ve školní kuchyňce jsme malovali na talíře, které jsme poté vypekli v troubě, aby si je děti mohly odnést domů a měly tak pěknou památku. Na školní zahradě jsme si opekli k obědu buřtíky a pak jsme soutěžili a zahráli si několik her. Druhý den jsem jeli vlakem do Nových Hamrů do bazénu v hotelu Malamut, kde se děti vyřádily, a poté jsme si dali výborný oběd v místní restauraci. Poslední den jsme strávili v Dětském světě u Hafíka, kde to děti milují a vydržely by tam klidně celý den. Všechny fotky si můžete prohlédnout na facebooku DDM Nejdek. Teď už nás čeká příprava kroužků, které se rozběhnou od měsíce října. Budeme se těšit na všechny děti z Nejdku a okolí.