Karlovarský symfonický orchestr 1.2.2023

Ve středu 1.února se tři autobusy s krásně oblečenými dětmi 1.-3.ročníku naší školy vydaly do Karlových Varů. V krásném sále Lázní III tam měly možnost se hravou formou seznámit s nástroji v symfonickém orchestru, viděly práci dirigenta, zjistily, proč je důležité správné tempo, nebo co se stane, když některý nástroj chybí. Pobavily se vtipnými a zajímavými moderátorskými vstupy Viktora Braunreitera, naučily se něco o chování na kulturní akci a mnoho dalšího. V jednu chvíli se za dirigentský pultík dokonce postavila B.Sedláčková z 2.A a byla velmi šikovná. Můžete se sami podívat zde. Věříme, že stejně spokojení s pořadem "Ty nejlepší tóny I." budou také žáci 4. a 5.ročníku, kteří se s Karlovarským symfonickým orchestrem setkají v dubnu.