Lyžařský výcvikový kurz 2023

Lyžování je oblíbený sport. A protože žijeme v Krušných horách, je jeho výuka o to přínosnější. Ve školním vzdělávacím programu ji máme stanovenou pro 7.ročník, a tak i v tomto školním roce vyrazili sedmáci na svah, konkrétně na ten perninský pod nádražím. Na přelomu února a března tam měli možnost se buď v lyžování zdokonalit, nebo se naučit jeho základy. Pod vedením paní ředitelky Považajové, paní učitelky Kaminské a pana učitele Trinera udělali během pěti dní veliký pokrok. Zároveň si užili horského slunce a vzduchu. Děkujeme rodičům, že výuku lyžování svých dětí podpořili, velké poděkování si zaslouží také obsluha vleku za vstřícnost a ochotu. Věříme, že lyžování naše žáky bavilo a že u něj zůstanou.

Na video se můžete podívat zde, na fotografie zde