Olympiáda pohádkových bytostí - projekt 9.A 2018

Pohádkový projekt 9.A

Náš projekt jsme se rozhodli vymyslet jako zábavný, abychom se v závěru školního roku se spolužáky, které zanedlouho opustíme, rozloučili  v dobré náladě. Projekt, který proběhl 21.5.2018, spočíval v tom, že se jednotlivé třídy převlékly do kostýmů pohádkových postav, které si předem vylosovaly. Udělaly si také  své vlajky a vymyslely pokřik. Jaké postavy byly k vidění? Minion - 6.A, šašci - 6.B, Shrek - 7.A, Mickey Mouse - 7.B, Spongebob Squarepants - 8.A , Šmoulové - 8.B, princezny - 9.B. V těchto kostýmech se všichni prošli po dlouhé hlavní chodbě, kde je naši porotci následně zhodnotili. Po přehlídce se odebrali plnit tyto úkoly: skok v pytlích, kreslení a hádání obrázku na tabuli, karaoke, střelba, poznávání věcí na slepo, rovnováha na míčích a motačka. Po dokončení těchto disciplín se sečetly všechny body jednotlivých tříd a výhercem se stala třída 7.B. Gratulujeme a děkujeme všem třídám, že se našeho projektu zúčastnily se zápalem :-).

                                                                              Michaela Ogola, Eliška Dlouhá, 9.A

Fotografie si můžete prohlédnout zde.